MICHAŁ - 27 LAT
OPINIA KLIENTA

Ja i mój partner od dawna szukaliśmy urozmaiceń. Wszystko w pewnym momencie stało się nudne.

Sklep erotyczny wydał się dobrym pomysłem, jednak kupiony wcześniej wibrator się nie sprawdził. Ten produkt natomiast okazał się być idealnym prezentem na walentynki. Dzięki temu mój partner może mieć nade mną kontrolę, wszystko oczywiście przez pilot. Polecam jednak często gadżet ładować – nie życzę nikomu żeby masażer się rozładował w środku zabawy. Cieszę się także z jego funkcjonalności, ale szkoda że nie jest wodoodporny.  

ADAM - 35 LAT
OPINIA KLIENTA

Zacząłem korzystać z masażerów erotycznych już jakiś czas temu przez moją kondycję... 

Żona przeczytała w internecie, że może to pomóc. Początkowo nie podobał mi się ten pomysł, ale ostatecznie chciałem znów móc zaspokoić moją ukochaną. Pierwszy masażer przekonał mnie do tych gadżetów, ale używanie było niewygodne. Żeby zmieniać tryb cały czas musiałem sięgać za siebie – bez sensu. Ten model kupiłem wyłącznie ze względu na pilot i nie żałuję. Tymczasem od początku ponad rocznej kuracji moja kondycja jest znacznie lepsza. Proszę się nie bać!

BEN - 31 LAT
OPINIA KLIENTA

Ja z kolei nie polecam tej zabawki. Dlaczego? Bo bardzo ją polecam!

Baaardzo sceptycznie byłem nastawiony do zakupu i ostatecznie nie kupiłem. Dostałem ten model jako prezent, dlatego stwierdziłem – czemu nie, spróbuję. Moje oczekiwania były żadne, natomiast nie mogłem uwierzyć, że taka zabawka może być tak przyjemna. Dodatkowo super, że w zestawie znajduje się pilot bezprzewodowy. Bez niego nie wyobrażam sobie komfortowego użytkowania. Polecam nawet największym sceptykom!

MONIKA - 48 LAT
OPINIA KLIENTA

Mój mąż ma już swoje lata, przez co ostatnio nie był takim kochankiem, jak w czasach, kiedy się poznaliśmy.

Próbowaliśmy suplementów diety i porad specjalistów, jednak nic nie pomagało. Jeden z lekarzy natomiast polecił skorzystanie z masażera prostaty. Małżonek nie chciał kompletnie brać tego pod uwagę, ale kupiłam masażer bez jego wiedzy. Pieniądze zostały wydane, więc czuł się zobligowany do skorzystania. Teraz ma się już dużo lepiej, a nie posiadamy zabawki długo! Ostatnie noce są pasjonujące!

1 PRODUKT

100% ZADOWOLENIA

97% POZYTYWNYCH OPINII

OCENA ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️