Jak działa masażer prostaty
i jak go używać?

Świat gadżetów erotycznych jest bogaty w zróżnicowane produkty, przez co można założyć, że dosłownie każdy człowiek jest w stanie znaleźć zabawkę, która przyniesie mu satysfakcję. Kiedy z założenia zabawki te mają przynosić wyłącznie przyjemność, tak nie można zapominać, że wiele z nich pozytywnie wpływa na zdrowie – nie inaczej jest w przypadku masażera prostaty. Jak jednak działa ten wyjątkowy gadżet?


Przede wszystkim trzeba mieć świadomość tego, jak istotna w życiu człowieka jest satysfakcja seksualna. Jej brak może się często przekładać na większy stres, frustrację, stany obniżonego samopoczucia itd. Z kolei te zjawiska im dłużej trwają, tym gorsze mogą nieść za sobą skutki. Ucierpieć na tym mogą szczególnie związki, ale także życie osobiste ludzi samotnych. Natomiast spełnienie seksualne reguluje wiele procesów w organizmie, co owocuje lepszym samopoczuciem, łatwością w pokonywaniu stresu, a także – ogromną przyjemnością!


Trzeba też wiedzieć o istotności prostaty. Jest to gruczoł, który wpływa między innymi na oddawanie moczu, a także erekcję. Wraz z pokaźniejszym wiekiem, wielu mężczyzn skarży się na problemy z prostatą, a dokładniej – z jej przerostem. Ów przerost natomiast objawia się problemami z oddawaniem moczu, a także kłopotami z utrzymaniem erekcji. Skutecznym sposobem, żeby sobie z tym poradzić jest masaż prostaty, jednak do tego jest konieczne pewne narzędzie – czyli masażer prostaty.


Masażerem prostaty nazywa się wibrujący gadżet, który swoim kształtem jest idealnie dostosowany do ludzkiej anatomii, tj. kiedy znajdzie się w odbycie, trafi dokładnie w punkt P – czyli inaczej, męski punkt G (w tej okolicy znajduje się prostata). Masaż powinien być regularny, tak samo jak chociażby rehabilitacja ręki – regularność zawsze przekłada się na lepsze efekty. Różne tryby wibrowania pozwalają idealnie dostosować sposób masażu do preferencji użytkownika, ponieważ poza samymi zdrowotnymi możliwościami – masażery muszą dawać przyjemność! Zależnie od rodzaju zabawki – podstawa również może być wyposażona w silnik, przez co stymulowane będzie także perineum, czyli krocze.

Jak używać masażer prostaty?

Wszystko zależy tak naprawdę od zamysłu producenta. Oczywiście, najpierw trzeba go umieścić w odbycie. Przed tym jednak należy zaopatrzyć się w lubrykant, ponieważ nawilżenie jest najważniejsze w przypadku praktycznie każdych erotycznych praktyk, tym bardziej analnych. Pamiętaj, że wiele gadżetów tworzy się z silikonu, a przez to konieczne jest korzystanie z żelów na bazie wody, gdyż inne żele nawilżające – a w szczególności silikonowe – mogą zniszczyć strukturę silikonowego urządzenia. 


Sterowanie natomiast może być różne. Niektóre modele posiadają przyciski na samym gadżecie, nie jest to jednak rozwiązanie najwygodniejsze. Ciekawszym rozwiązaniem są zabawki posiadające zdalnie sterowany pilot. Dzięki temu masaż odbywa się dużo bardziej komfortowo. Można znaleźć także masażery sterowane z poziomu aplikacji. Wystarczy wybrać tryb i intensywność.  

1 PRODUKT

100% ZADOWOLENIA

97% POZYTYWNYCH OPINII

OCENA ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️